Popraw komfort pracy

Rośliny do biura

Samopoczucie i atmosfera podczas pracy są bardzo istotne zarówno dla komfortu pracowników, jak i dla efektywności wykonywanych przez nich zadań.

Rośliny do biura Kraków

Kwiaty biurowe to idealnie urozmaicenie wystroju wnętrza. Zadbaj o to, aby Twoje biuro wypełniło się roślinami i sam od razu zobaczysz pozytywne skutki ich obecności!

Zadbaj o swoich pracowników!

Dlaczego warto zainwestować w zieleń?

Coraz częściej rezygnuje się z surowego wystroju wnętrz biurowych, na rzecz przytulnych miejsc, które ożywiają między innymi rośliny do biura. Kraków to miasto, w którym mamy swoją siedzibę i pomagamy naszym Klientom ożywić chłodne wnętrza i całkowicie je odmienić. Jeśli nie wiesz, jakie korzyści czekają na Ciebie, przy postawieniu na zieleń w biurze, oto kilka argumentów:

  • Pozytywne odczucia pracowników – kwiaty biurowe zbliżają nas do natury i dają poczucie bezpieczeństwa. Większość osób na co dzień otacza się zielenią i to w jej pobliżu czują się najbardziej komfortowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu, biuro nie będzie dla pracowników chłodnym miejscem, kojarzącym się jedynie z pracą, a przytulną oazą, w której warunki sprawiają, że aż chce się być kreatywnym. 
  • Oczyszczające właściwości – rośliny do biura, które oferujemy w mieście Kraków, to nie tylko przytulny i cieplejszy wygląd pomieszczeń, ale również naturalne oczyszczanie. Wpływają one dobrze na samopoczucie osób obecnych w pomieszczeniu, dzięki temu, że są same w sobie filtrem, nawilżaczem powietrza, a także regulują temperaturę oraz wilgoć powietrza. Dodatkowo, pochłaniają wiele toksycznych substancji z powietrza, takich jak na przykład dym papierosowy.
  • Pomagają się skupić – co ciekawe zieleń w biurze, np. w tak głośnym mieście, jakim jest Kraków, tłumi wszelkiego rodzaju hałasy, a w lato pochłania ciepło. To brzmi jak idealne warunki do pracy!
  • Odpoczynek dla oczu – obecne w biurze rośliny, mogą pełnić rolę odskoczni, dzięki której odpoczywają zmęczone od ekranu oczy. Odrywając wzrok od komputera i koncentrując go na zieleni, pozwalamy na regenerację zmęczenia.

Optymalizacja przestrzeni

Gdzie ustawić rośliny?

Chcesz spróbować zmian na lepsze i zdecydować się na rośliny do biura, ale boisz się, że nie będziesz wiedział, gdzie je ustawić? Nasi pracownicy, którzy mają siedzibie w mieście Kraków, chętnie pomogą ulokować kwiaty biurowe i znaleźć dla nich jak najbardziej optymalne miejsce. Jak rozplanowywujemy ustawienie zieleni?

  • Dobór do miejsca – przede wszystkim rośliny dobiera się do specyfiki danego miejsca. Należy skupić się na takich czynnikach jak wilgotność, warunki świetlne oraz cieplne. Dopiero wtedy możemy zdecydować się na konkretne gatunki.
  • Miejsca reprezentacyjne – zieleń zawsze ożywia każdą przestrzeń i jest miła dla oka, dlatego warto rozpocząć ulokowanie roślin w miejscach, takich jak recepcja czy sala konferencyjna, gdzie przyjmujemy klientów i partnerów biznesowych. 
  • Pomieszczenie dla pracowników – nie należy się obawiać umieszczania roślin w nawet tych najmniejszych pomieszczeniach. Stołówka, kuchnia, miejsce przeznaczone do odpoczynku czy nawet biurka pracowników, to doskonała przestrzeń na mniejsze lub większe rośliny.

W każdym biurze znajdzie się miejsce na tak ważny element jakim są rośliny – masz go więcej w swojej przestrzeni niż Ci się wydaje. Nasi specjaliści chętnie pomogą i znajdą idealną lokację dla zieleni w miejscu pracy. 

Nasze mniejsze i większe dzieła

Sprawdź nasze realizacje

Tworzymy w oparciu o oczekiwania klientów, zobacz jak sobie z tym radzimy.