Z miłością do kreatywnych kompozycji

Pozostałe

Bukiety okazjonalne, kwiaty doniczkowe, flower boxy i wiązanki to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie – możliwości jest wiele więcej, a naszym florystycznym pomysłom nie ma końca! Stale staramy się rozwijać, szukamy nowych inspiracji i rozwiązań, by móc przygotowywać dla Was kolejne zachwycające kompozycje.

Kwieciste wyzwania to dla nas przyjemność

Inspirację odnajdujemy w nasze codzienności. Harmonia panująca w przyrodzie stale wypełnia nas podziwem i natchnieniem, które wzbudza naszą wyobraźnię i podsuwa nam na myśl kolejne projekty, które możemy zrealizować: lasy w słoiku, wianki na drzwi czy świąteczne stroiki. Nie jest to jednak jedyne źródło naszych zachwycających pomysłów – jednym z ich jesteście również Wy. Możliwość kontaktu z Wami, bezkresnych rozmów i wysłuchiwania kolejnych wymarzonych kompozycji, sprawiają, że codziennie na nowo zakochujemy się w naszej kwiecistej pracy. Z chęcią zrealizujemy Wasze pomysły na florystyczne kompozycje i sprawimy, by mogły one każdego dnia zbierać spojrzenia pełne podziwu i zachwytu.

Miniaturowe zagajniki okryte szkłem

Lasy w słoiku

Kompozycje zamknięte w słoiku należą do jednych z naszych ulubionych projektów, które dane nam jest wykonywać. W szklanym słoju tworzymy miniaturę środowiska naturalnego. Las w słoiku nie jest w końcu zwykłą dekoracją – jest małym ekosystemem, tworzonym na podstawie mchu, paproci i wielu innych dedykowanych gatunków roślin, który jest prawie samowystarczalny. Taka kompozycja błyskawicznie przyciąga uwagę, zadziwiając swoją niepowtarzalnością. Las w słoiku nadaje domowym aranżacjom nuty egzotyki i niezwykłej lekkości, pozwalając również na chwilę oddechu od codziennego życia. To doskonały prezent nie tylko dla samego siebie, ale i dla bliskiego. Leśny podarunek z pewnością zaskoczy obdarowanego, a dawka naturalnej zieleni pozwoli na ożywienie jego wnętrza.

Miniaturę ekosystemu możesz spersonalizować – wystarczy, że odwiedzisz naszą kwiaciarnię i wskażesz, jakie rośliny najbardziej Ci się podobają. Z chęcią wykonamy również oryginalną kompozycje na zamówienie. Opowiedz nam o swoim wymarzonym mini-środowisku, a my sprawimy, że Twoje marzenie stanie się rzeczywistością.

Kwiecisty akcent na powitanie gości

Wianki na drzwi

Florystyczna kompozycja na drzwi stanowić będzie doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrza, które nada mu lekkości i podkreśli domowe ciepło. Ręcznie tworzone wianki w niepowtarzalny sposób wyróżnią wejście, nadając mu naturalnego ducha i przyjaznego akcentu, a ich oryginalny wygląd napełni optymizmem i zachwyci oko.

Tworzenie wianków na drzwi opieramy wyłącznie na Waszych kreatywnych oczekiwaniach – ich projekt wykonujemy wykorzystując niezwykłe rośliny, które dobrać możecie na miejscu, odwiedzając naszą kwiaciarnię. Jeśli Wasz wymarzony projekt wymagałby jednak innych gatunków, z pełnym zaangażowaniem stawimy czoło wszelkim wyzwaniom, wykonując niepowtarzalny wianek na zamówienie. Jego wygląd dopasować możecie w zależności od zbliżającej się okazji, a nawet ulubionego stylu, który najbardziej przyciąga Wasze spojrzenia i spełnia Wasze wymagania. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć wianek, który przeskoczy wszelkie oczekiwania.

Naturalna dekoracja świątecznych dni

Stroiki na święta

Stroiki na święta w niepowtarzalny sposób podkreślą niezwykły klimat świątecznych dni. Ta znana i lubiana na całym świecie tradycja uzupełnienia wnętrz odpowiednim stroikiem co roku gości również w naszych polskich domach, podczas każdej okazji: zarówno Bożego Narodzenia, jak i Wielkanocy, napełniając serca radością i wypełniając świątecznym nastrojem.

Bez odświętnych dekoracji, trudno jest wyobrazić sobie prawdziwe święta. To właśnie stroiki Bożonarodzeniowe nadają wnętrzu świątecznego ducha, podkreślając jego zimowy charakter bujnymi gałązkami iglastych drzew, gwiazdami betlejemskimi, zachwycającymi roślinami czy zielonymi kompozycjami pełnymi uroczych bombek. Stroiki wielkanocne wprowadzają w nas natomiast wiosenną lekkość i radość. Świeże kwiaty, gałązki puszystych bazi i małe kolorowe jajeczka zachwycają swoim pięknem i napawają optymizmem, a niepowtarzalny wygląd stale przyciąga spojrzenia. Takie właśnie są też nasze stroiki – przekonaj się o tym sam i daj się oczarować ich świątecznym klimatem.

Nasze mniejsze i większe dzieła

Sprawdź nasze realizacje

Tworzymy w oparciu o oczekiwania klientów, zobacz jak sobie z tym radzimy.