Ten wyjątkowy dzień

Oferta ślubna

Spraw by ten niezwykły dzień był jeszcze bardziej niezapomniany. Nasze starannie przygotowane aranżacje uczynią Twój ślub absolutnie bajkowym.

Niezwykłe aranżacje kwiatowe

Boho, Classic, Folk, a może coś zupełnie innego? Obejrzyj przykładowe aranżacje, które przygotowaliśmy i napisz do nas, a wspólnie dobierzemy idealn styl dla Twojego ślubu!

Pracownia ślubna

100051353_3210892325636911_5226480685287473152_n

Wiosenne wesele

Wesele z oliwką

Wesele w plenerze

Ślub w plenerze

Skandynawskie wesele

Sisterhoode

Romantyczne wesele

Pin up

Leśne klimaty

Klimaty południa

Great Gatsby

Boho

Dekoracje ślubne

Jakie rośliny na ślub wybrać?

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Staramy się aby był zorganizowany idealnie i zapadł nam głęboko w pamięć. Myślimy o najdrobniejszych detalach, miejscu, menu a także o dekoracjach. Wśród najróżniejszych i zmieniających się trendów ozdób weselnych i dekoracji kościoła niezmiennym elementem wciąż pozostają kwiaty.

Czy istnieją jedne, uniwersalne rośliny na ślub?

Ze ślubem kojarzą nam się przede wszystkim wszelkie kwiaty w kolorze białym, ale nie jest to standardowy wybór. Kwiaty, a szczególnie bukiet Panny Młodej powinien pasować do jej osobowości a także kreacji. Wśród wielu stylów dekoracyjnych roślin na ślub mamy ogromne pole do stworzenia tego idealnego zestawu. Mieszając między sobą klasykę z nowoczesnymi trendami możemy dopasować się do Waszych oczekiwań.

Wyjątkowy wystrój

Dekoracja sali i kościoła - czym się kierować?

To jakimi kwiatami udekorujemy salę zależeć powinno przede wszystkim od Waszych upodobań. To przecież Wasz ślub! Ozdoby powinny tworzyć także wizualną, spójną całość z wybranym lokalem. Roślinne motywy odpowiednio dobrane podkreślą klimat wnętrza lub całkowicie go odmienią. Dekoracja sali to zawsze duże przedsięwzięcie i pewnie jedna trudniejszych decyzji. Tutaj liczy się każdy mały detal, zarówno duże wiązanki kwiatowe po pojedyncze bukiety na stolikach. Dodatkowo poza dekoracją sali kwiatami można ozdobić zewnętrzną część lokalu, altany lub ławki – tak by weselny klimat unosił się także na zewnątrz.

Jeśli uroczystość kościelna jest dla Was ważna to z pewnością chcielibyście aby kościół również został należycie udekorowany. Droga, którą przebędziecie od drzwi do ołtarza niech wprawi was w zachwyt, a gości we wzruszenie! Dekoracja kościoła to przede wszystkim przyozdobienie ławek, czasami również filarów a przede wszystkim ołtarza. Dobrze aby wybrane kwiaty współgrały z pozostałą częścią dekoracji całego wesela.

Nasze mniejsze i większe dzieła

Sprawdź nasze realizacje

Tworzymy w oparciu o oczekiwania klientów, zobacz jak sobie z tym radzimy.