Uatrakcyjnij swoje wydarzenie

Oferta eventowa

Pracownia Florystyczna Niezłe Kwiatki realizuje kompleksowe projekty dla klientów biznesowych.

Niezłe Kwiatki - Oferta Eventowa

Działa niekonwencjonalnie co sprawia, że dekoracje są kreatywne i bezpośrednio dopasowane do wymagań klienta oraz stylistyki firmy. Tworzymy dekoracje kwiatowe dla hoteli, sal konferencyjnych recepcji oraz restauracji. Kreujemy aranżacje witryn sklepowych, salonów sprzedaży oraz biurowych przestrzeni. Bierzemy pod uwagę logotyp firmy aby uwzględnić go w tworzonych dekoracjach. Każde zlecenie może mieć zarówno charakter sezonowy i okazjonalny jak również może przybrać formę abonamentu na określony czas.

Zielona dekoracja na wydarzenia

Event na zielono

Organizując event skupiamy się przede wszystkim na dopięciu najważniejszych kwestii i nie mamy czasu aby zadbać o odpowiednią dekorację. Jeśli jednak chcemy zrobić odpowiednie wrażenie, stworzyć ciekawą i przyjazną atmosferę możemy pomyśleć właśnie o zamówieniu roślin na event. Zieleń pozytywnie wpłynie na uczestników i uczestniczki wydarzenia, wzbogaci surową przestrzeń i pozwoli się zrelaksować. Rośliny na wydarzeniach pełnią także doskonałą rolę jako piękne tło do zdjęć.

Roślinna oprawa targów

Rośliny na targi i ich zalety

Świetnym rozwiązaniem przy organizacji targów jest zadbanie o roślinną oprawę wydarzenia. Prezentując nasze usługi czy produkty w towarzystwie zieleni przyciągamy uwagę potencjalnych klientów i sprawiamy wrażenie osób dbających o najdrobniejsze detale. Wizualna atrakcyjność naszego stoiska to rzecz równie ważna co jakość naszych usług a często niestety jest ona pomijana. Kwiaty będą świetnym dopełnieniem targów ślubnych, artystycznych, wnętrzarskich i wielu innych. Rośliny na targi to uniwersalne rozwiązanie, które natychmiast poprawi Twój wizerunek.

W jakie rośliny na wydarzenia warto się zaopatrzyć?

Niezależnie od tego czy wydarzenie, które organizujemy ma bardziej formalny wydźwięk – jak na przykład ważna konferencja, czy jest to kameralny firmowy jubileusz – do każdej okazji dobieramy odpowiedni styl dekoracji roślinnych. Od minimalistycznych, zielonych ozdób po nietuzinkowe kompozycje kwiatowe. Konkretne rośliny na eventach powinny podkreślać charakter wydarzenia i tym samym wprawiać w odpowiedni nastrój.

Nasze mniejsze i większe dzieła

Sprawdź nasze realizacje

Tworzymy w oparciu o oczekiwania klientów, zobacz jak sobie z tym radzimy.