Arcydzieło, które uspokaja

Mech i chrobotek

Zielone ściany, które oferuje nasza firma z siedzibą w mieście Kraków, to wspaniałe rozwiązanie z psychologicznego punktu widzenia, ponieważ uspokaja i wywiera niezwykle korzystny wpływ na przebywających w jej pobliżu ludzi.

Zielone ściany Kraków

Mech chrobotek staje się coraz bardziej popularnym wyborem wielu Polaków i stanowi wspaniałą dekorację. Nasza firma, tworząc ściany decyduje się na korzystanie z rośliny, jaką jest mech chrobotek. Kraków to miasto naszej pracy. W jej ramach to my zajmujemy się montażem. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Zielone ściany umieszczane są albo bezpośrednio na ścianach, albo na panelach, które są do tego przeznaczone. Może to być dowolne miejsce w pomieszczeniach, ponieważ nie wymagają one dostępu do światła. Po zamontowaniu nie musisz się o nic martwić, ponieważ mech chrobotek, nie potrzebuje również pielęgnacji, ani podlewania czy tym bardziej tworzenia systemów nawadniających. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które wymaga od Ciebie całkowitego minimum, aby dać Ci maksimum satysfakcji z efektów. 

Dlaczego jest to najlepszy wybór?

Jakie są zalety?

Jeśli jeszcze nie masz pewności czy zielona ściana to coś dla Ciebie, to przedstawiamy kilka zalet, które być może przekonają Cię jak niezwykła jest ta aranżacja:

  • Wolność wyboru – to Ty jako nasz Klient wybierasz czy ma być to minimalistyczne dzieło, czy wręcz przeciwnie. Dobieramy wielkość zielonych ścian do możliwości i chęci naszych Klientów oraz do poszczególnych pomieszczeń. Dostajesz dokładnie to, co sobie wymarzysz.
  • Oczyszczanie powietrza – zieleń doskonale wpływa na jakość otaczającego powietrza. Nie tylko reguluje wilgotność, ale i temperaturę. Dodatkowo oczyszcza z toksyn i sprawia, że Twoje otoczenie jest bardziej korzystne dla organizmu.
  • Wygląd – to chyba największa zaleta tego rozwiązania – efekty są naprawdę spektakularne i pozwalają na powiew nowości i przytulności w danym miejscu. 
  • Brak wymagań – zielona ściana pokryta przez mech chrobotek nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Przed wysyłką zostaje ona odpowiednio zaimpregnowana. Ponadto mech chrobotek pobiera wodę z powietrza.

Nasze mniejsze i większe dzieła

Sprawdź nasze realizacje

Tworzymy w oparciu o oczekiwania klientów, zobacz jak sobie z tym radzimy.