Uniwersalny pomysł na okazanie uczuć

Bukiety okazjonalne

Bukiet kwiatów to doskonały pomysł na podkreślenie ważności i uroczystości różnych wydarzeń w naszym życiu i w życiu naszych bliskich.

Kwiaciarnia “Niezłe kwiatki” - bukiety okazjonalne

Jest to uniwersalny pomysł na docenienie solenizanta i wyrażenie wielu uczuć, takich jak miłość, przyjaźń, uznanie, czy szacunek. Kwiaty wręczamy naszym rodzicom, dziadkom, nauczycielom, przyjaciołom, sympatiom. Nasza krakowska kwiaciarnia “Niezłe kwiatki” stworzy dla Państwa bukiet na każdą okazję.

Idealny prezent na każdą okazję

Bukiety Kraków

Okolicznościowy bukiet kwiatów to sposób na niezapomniany prezent dla ważnych osób w naszym życiu. Zespół kwiaciarni “Niezłe Kwiatki” skomponuje dla Ciebie bukiet na każdą okazję. Uważamy, że odpowiednio dobrane kwiaty, starannie wkomponowane w bukiet stanowią prawdziwe dzieła sztuki, dlatego jesteśmy przekonani, że taki prezent zachwyci obdarowaną osobę. Nasze doświadczenie w branży florystycznej i setki, a nawet tysiące wykonanych bukietów pozwalają nam na tworzenie trafnych kompozycji dopasowanych do każdej okazji oraz osoby, którą chcesz obdarować.

W sytuacjach oficjalnych najlepiej sprawdzą się eleganckie i klasyczne bukiety złożone z róż bądź tulipanów. W przypadku, gdy chcesz obdarować kogoś w mniej oficjalnym kontekście, dobrym pomysłem będzie wykorzystanie ciekawych ozdób lub mniej popularnych rodzajów kwiatów, co pomoże stworzyć ciekawszą i bardziej spersonalizowaną kompozycję dla danej osoby. W każdym przypadku jesteśmy jednak zdani na Twoje pomysły i propozycje, które w połączeniu z naszymi umiejętnościami pomogą stworzyć idealny bukiet krakowskich kwiatów na każdą okazję.

Nasza oferta

Na jakie okazje możesz zamówić u nas bukiet kwiatów?

W naszej pracowni dostępnych jest wiele rodzajów kwiatów, które pomogą w stworzeniu kompozycji praktycznie na każdą okazję. Tworzymy bukiety na ślub – zarówno dla panny młodej, dla świadków, jak również jako elementy wystroju do kościoła czy sali weselnej. Oprócz okazji, jaką jest ślub i wesele wykonujemy bukiety kwiatów na inne wydarzenia: chrzciny, komunie, rocznice, urodziny, święta. Kompozycje te pomagają w stworzeniu niepowtarzalnej i wyjątkowej atmosfery oraz magicznego nastroju tych wyjątkowych chwil. 

Oprócz kwiatów na ważne życiowe wydarzenia należy pamiętać, że są one idealnym pomysłem na docenienie bliskich nam osób na co dzień. Nie jest do tego niezbędna specjalna okazja, dlatego oferujemy Ci również bukiety krakowskich kwiatów w codziennym stylu i “od ręki”. Taki gest z pewnością zostanie pozytywnie odebrany.

Nasze mniejsze i większe dzieła

Sprawdź nasze realizacje

Tworzymy w oparciu o oczekiwania klientów, zobacz jak sobie z tym radzimy.