O nas

Pracowania florystyczna
Niezłe Kwiatki

Pracownia Florystyczna Niezłe Kwiatki to miejsce, które tworzą ludzie z pasją i artystycznym zacięciem. To miejsce, gdzie zapach kwiatów miesza się z ciężką pracą i towarzyszącym jej ogromnym bałaganem ;-).

Mały bukiet na ważną okazję, duże weselne kompozycje a czasem kwiaty, które kogoś po prostu żegnają. Lubimy zlecenia nietypowe, bo możemy się wykazać i stworzyć coś innego, wychodzącego poza schematy.

Mamy oczy szeroko otwarte i wszędzie szukamy inspiracji bo nawet najmniejszy drobiazg może być punktem wyjścia do czegoś nowego!

Zdradzimy Wam w sekrecie, że wstajemy bladym, ale naprawdę bladym świtem 😉 Wszystko po to aby najpiękniejsze kwiaty cieszyły Wasze oczy! Aby gigantyczne wieńce robiły na Was wrażenie bagażniki naszych samochodów po brzegi wypełniamy pachnącymi gałęziami, wyplatamy wianki i już po chwili zastanawiamy się jakim cudem wyniesiemy je na czwarte piętro?! 

Sezon ślubny

W sezonie ślubnym, tak dla odmiany pracujemy po nocach aby kolejnego dnia świeżutkie kompozycje dekorowały stoły i zachwycały oczy Waszych weselnych gości!

Wasze zadowolenie i uśmiech na twarzy to cały sens naszej pracy. Pracy, której nie zamieniłybyśmy na żadną inną!

Rzecz jednak w tym, że to praca, którą naprawdę uwielbiamy i wkładamy w nią całe swoje serca. Poranki w środku nocy, niedobory snu i wszechogarniający bałagan rekompensujecie Wy!